News

News

Discover our new products and enter the world of professional makeup with NEO Make Up!

Olejek do ust love my LIP OIL

Olejek do ust love my LIP OIL Odkryj produkt, który pozwoli Ci się cieszyć pięknymi nawilżonymi ustami, które będą dodatkowo wspaniale podkreślone za pomocą subtelnego blasku.
Choose color

Masełko do ust i policzków LIP&CHEEK BALM

Sięgnij po uniwersalny kosmetyk upiększający, który nie tylko nada Twojej twarzy koloru, lecz także odżywi ją za sprawą wielu składników aktywnych.
Choose color

Intense Serum Anti - Aging Primer

Intense Serum Anti - Aging Primer – naturalny blask na twarzy Co zyskujesz? Twojej skórze brakuje blasku? Widzisz pierwsze oznaki starzenia i pojawiające się zmarszczki? Sprawdź Intense Serum Anti - Aging Primer - bazę pod makijaż o działaniu przeciwzmarszczkowym.

Puder Sypki Intense Serum Matte Loose Powder

Puder sypki Intense Serum Matte Loose Powder – sposób na przetłuszczającą się skórę Puder sypki Intense Serum Matte Loose Powder to transparentny kosmetyk do twarzy, który wykazuje działanie matujące.

Podkład Intense Serum Cover Foundation

INTENSE SERUM COVER FOUNDATION Kryjący podkład do makijażu twarzy Intense Serum Cover Foundation  Odkryj niezawodny, kryjący podkład do makijażu twarzy, który zapewni naturalne, półmatowe wykończenie.
Choose color

Balsam upiększający Intense Serum Blue Beauty Balm

Balsam upiększający do twarzy Intense Serum Blue Beauty Balm – prawdziwy relaks dla Twojej cery O produkcie Intense Serum Blue Beauty Balm to absolutna nowość na rynku beauty.

Puder Sypki Rozświetlający Intense Serum Illuminate Loose Powder

Puder sypki rozświetlający Intense Serum Illuminate Loose Powder – cera pełna blasku Puder sypki rozświetlający Intense Serum Illuminate Loose Powder to transparentny kosmetyk do twarzy z dodatkiem złotych drobinek.